Uzaktan Sekreterlik Hizmeti

Home Uzaktan Sekreterlik Hizmeti

Sekreterlik Hizmeti

Kolay Ofis 15 yıllık tecrübesiyle ofis ve ofis içi hizmetleri ihtiyaçlarınızı karşılayan çok şubeli kurumsal bir işletmedir. İşletmemiz son yıllarda devlette ve piyasada dijital erişim gelişmelerin hızlanmasıyla artan sanal ofis ihtiyacını karşılayabilmek için büyüme hızını artırmıştır.

Uzaktan Sekreterlik Hizmeti
Firmanıza özel prestijli bir telefon numarası tarafınıza tahsis edilir, 
Şirketinize gelen her telefonu profesyonelce karşılar, temsil yeteneği yüksek, yoğun telefon trafiğini yönetebilen, hiçbir mesajı atlamadan size iletir ve arayan kişiyi dilediğiniz telefona bağlarız.
Uzaktan Sekreterlik Hizmetinin Faydaları;
Firmanıza özel prestijli telefon numarası tahsis edilmesi 0312 ve ya 0850 ile başlayan bir sabit hat (Kontörlüdür. Sabit ücret yada fatura yok. Telefonlarınızın firma adınız ile açılır.
Arayan kişinin dilediğiniz telefona bağlanır.
Firmanıza özel karşılama anonsları örnek: “Firmamıza hoş geldiniz dahili numarayı biliyorsanız tuşlayınız vs.” sesli mesaj sistemi (Opsiyonel)
Firmanıza gelen fakslar mail adresinize otomatik yönlendirilir.

sanal ofis ankara
sanal ofis ankara

Sanal Ofis Hizmeti

Fiziksel adres temini, profesyonel sekreterlik hizmeti, kargo takibi ve muhazafası, 0850-0312 sabit numara temini, toplantı salonu veya oda kullanımı. Ve daha bir çok hizmet.
sanal ofis ankara

Yasal Adres Hizmeti

Kargo ve postalarınızı ofis adresinizde personelimiz tarafınca teslim alınması ve siz teslim alana kadar 1 ay süre ile saklanması, Prestijli bir adres, 0312 ve 0850 Sabit numara tahsisi.

15 Yıllık Tecrübe

15 yıllık profesyonel sanal ofis, hazır ofis hizmetiç
  • Sanal Ofis Hizmeti
  • Hazır Ofis Hizmeti
  • Yasal Adres Hizmeti
  • Sekreterlik Hizmeti

Hazır Ofis Hizmeti

Sekreterya ve temizlik hizmetleri Misafir karşılama ve servis, Klimalı, ferah, modern odalar ve kullanıma hazır toplantı salonları (ana binamızdadır). Prestijli konum ve yasal adres .
sanal ofis ankara

Sekreterlik Hizmeti

Firmanıza telefon numarası tahsis edilir, Şirketinize gelen her telefonu karşılar, hiçbir mesajı atlamadan iletir ve aramaları dilediğiniz telefona bağlarız.