Sanal Ofis Hizmeti

Home Sanal Ofis Hizmeti

Sanal Ofis | E-Ofis

Kolay Ofis 15 yıllık tecrübesiyle ofis ve ofis içi hizmetleri ihtiyaçlarınızı karşılayan çok şubeli kurumsal bir işletmedir. İşletmemiz son yıllarda devlette ve piyasada dijital erişim gelişmelerin hızlanmasıyla artan sanal ofis ihtiyacını karşılayabilmek için büyüme hızını artırmıştır.

Ankarada | Kızılayda  ve Balgat`ta bulunan iş merkezlerindeki lokasyonlarımızdan sanal ofis (e-ofis) hizmeti alarak müşterilerinizin karşısına prestijli bir etiketle çıkabilirsiniz.

Sanal Ofis Hizmetleri (E-Ofis)
Fiziksel bir ofis alanına ihtiyacınız yoksa işlerinizi ofise uğramadan halletmek istiyorsanız Sanal Ofis sizin için en hesaplı çözüm.
Sanal Ofisin Faydaları;
Profesyonel sekreterlik hizmeti (Opsiyonel), posta, kargo ve tebligatlarınızın yasal adresinizden personelimiz tarafınca teslim alınması ve siz teslim alana kadar saklanması, kartvizitinizde prestijli bir adres yazma, 0850 ve ya 0312 ile başlayan kalıcı, kurumsal bir sabit hat tahsisi, çağrılarınız sekreter tarafından karşılanır (Opsiyonel), toplantı salonu veya oda kullanımı yapabilir, misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz (Opsiyonel), doğalgaz, elektrik, su faturası, kira stopajı yada aidat ödemezsiniz, size keseceğimiz faturaları da masraf olarak vergiden düşerek avantaj sağlarsınız.

SANAL OFİS HİZMETİ BEDELİ

Kampanya kapsamında 1 yıllık peşin ödemelerde

Kızılayda Sanal Ofis Hizmeti Fiyatı  149 TL  / AY

Balgatta Sanal Ofis Hizmeti Fiyatı  199 TL  / AY

Üstelik Kredi kartına taksit imkanı ile

sanal ofis ankara
sanal ofis ankara

Sanal Ofis Hizmeti

Fiziksel adres temini, profesyonel sekreterlik hizmeti, kargo takibi ve muhazafası, 0850-0312 sabit numara temini, toplantı salonu veya oda kullanımı. Ve daha bir çok hizmet.
sanal ofis ankara

Yasal Adres Hizmeti

Kargo ve postalarınızı ofis adresinizde personelimiz tarafınca teslim alınması ve siz teslim alana kadar 1 ay süre ile saklanması, Prestijli bir adres, 0312 ve 0850 Sabit numara tahsisi.

15 Yıllık Tecrübe

15 yıllık profesyonel sanal ofis, hazır ofis hizmetiç

  • Sanal Ofis Hizmeti
  • Hazır Ofis Hizmeti
  • Yasal Adres Hizmeti
  • Sekreterlik Hizmeti


BİLGİ ALIN

Hazır Ofis Hizmeti

Sekreterya ve temizlik hizmetleri Misafir karşılama ve servis, Klimalı, ferah, modern odalar ve kullanıma hazır toplantı salonları (ana binamızdadır). Prestijli konum ve yasal adres .
sanal ofis ankara

Sekreterlik Hizmeti

Firmanıza telefon numarası tahsis edilir, Şirketinize gelen her telefonu karşılar, hiçbir mesajı atlamadan iletir ve aramaları dilediğiniz telefona bağlarız.