Yasal Adres Temini

Home Yasal Adres Temini

Yasal Adres

Kolay Ofis 15 yıllık tecrübesiyle ofis ve ofis içi hizmetleri ihtiyaçlarınızı karşılayan çok şubeli kurumsal bir işletmedir. İşletmemiz son yıllarda devlette ve piyasada dijital erişim gelişmelerin hızlanmasıyla artan sanal ofis ihtiyacını karşılayabilmek için büyüme hızını artırmıştır.

Ankarada Balgat`ta ve Kızılayda yer alan İş merkezlerinde yer alan lokasyonlarımızdan yasal adres hizmet alarak müşterilerinizin karşısına prestijli bir imaj ve kartvizitle çıkabilirsiniz. 

Yasal Adres Temini Sözleşmesi Yararları
Posta, kargo ve tebligatlarınızın ofis adresinizde personelimiz tarafınca teslim alınması ve siz teslim alana kadar 1 ay süre ile saklanması, kartvizitinizde prestijli bir adresiniz olur, 0850 ve ya 0312 ile başlayan kalıcı, kurumsal bir sabit hat tahsisi. Çağrılarınız cep telefonunuza yüklediğiniz bir uygulama ile cevaplanabilir, Uzman sekreter hizmeti (Opsiyonel).
Doğalgaz ,elektrik, su faturası, kira stopajı yada aidat ödemezsiniz, hizmet faturanızı da masraf olarak vergiden düşerek avantaj sağlarsınız.

Kampanya kapsamında 1 yıllık peşin ödemelerde

Balgatta Yasal Adres Temini Hizmeti Fiyatı  99 TL  / AY

Kızılayda Yasal Adres Temini Hizmeti Fiyatı  75 TL  / AY

Not : Kredi kartına 12 taksit yapabilme imkanı vardır.

sanal ofis
sanal ofis ankara

Sanal Ofis Hizmeti

Fiziksel adres temini, profesyonel sekreterlik hizmeti, kargo takibi ve muhazafası, 0850-0312 sabit numara temini, toplantı salonu veya oda kullanımı. Ve daha bir çok hizmet.
sanal ofis ankara

Yasal Adres Hizmeti

Kargo ve postalarınızı ofis adresinizde personelimiz tarafınca teslim alınması ve siz teslim alana kadar 1 ay süre ile saklanması, Prestijli bir adres, 0312 ve 0850 Sabit numara tahsisi.

15 Yıllık Tecrübe

15 yıllık profesyonel sanal ofis, hazır ofis hizmetiç
  • Sanal Ofis Hizmeti
  • Hazır Ofis Hizmeti
  • Yasal Adres Hizmeti
  • Sekreterlik Hizmeti

Hazır Ofis Hizmeti

Sekreterya ve temizlik hizmetleri Misafir karşılama ve servis, Klimalı, ferah, modern odalar ve kullanıma hazır toplantı salonları (ana binamızdadır). Prestijli konum ve yasal adres .
sanal ofis ankara

Sekreterlik Hizmeti

Firmanıza telefon numarası tahsis edilir, Şirketinize gelen her telefonu karşılar, hiçbir mesajı atlamadan iletir ve aramaları dilediğiniz telefona bağlarız.