Hakkımızda

Home Hakkımızda

Hakkımızda

Kolay Ofis 15 yıllık tecrübesiyle ofis ve ofis içi hizmetleri ihtiyaçlarınızı karşılayan çok şubeli kurumsal bir işletmedir. İşletmemiz son yıllarda devlette ve piyasada dijital erişim gelişmelerin hızlanmasıyla artan sanal ofis ihtiyacını karşılayabilmek için büyüme hızını artırmıştır.

TEK BAŞINIZA yeni bir işe atılırken firma kurmak ve tam manasıyla ticari faaliyete başlamak vasati 2 ayınızı alır ve bu süreç oldukça masraflı ve zahmetlidir.
En küçük işletme için dahi aşağıdaki işlerin sırasıyla yapılması gerekir. Büro kiralama, büro gereçleri ve mobilyalarının temini, telefon bağlatmak, muhasebeci bulmak, resmi firma kuruluşu yapmak kartvizit ve tabela yaptırmak, internet sitesi yaptırmak, kurumsal e-posta adresi tedarik etmek, KOSGEB hibelerine ve benzeri teşviklere müracaat etmek, ürün yada hizmetleri tanıtan multimedyalar hazırlamak ve firmanızı tanınır hale getirmek..

Ayrı olarak 1,2 ay boşa kira vermiş olursunuz, tüm sene ödediğiniz stopaj, ödeme, elektrik su doğalgaz da cabası.. Birde sekreter işe aldıysanız aylık gideriniz 6000 TL civarında olur.

BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZDA resmi firma kurmak 1 gün sürer, web siteniz, sınırsız kurumsal e-postanız, kartvizit ve faturalarınız 3 gün içinde bitirir, ihtiyacınız olan büro aletleri ve toplantı odaları her vakit hazır ve hizmetinizdedir. Dilerseniz firmanıza bir telefon hattı 2 gün içerisinde tahsis edilir ve sekreterlerimiz tarafından cevap vererek gerektiğinde size yönlendirilir.

Dilerseniz size bir ön muhasebe programı ücretsiz olarak tahsis edilir, Faturalarınız sekreterimiz tarafından e-arşiv üzerinden e-fatura olarak kesilir. Müracaat etmelerimiz kontrolünde firma kurarken hibe ve teşviklerden yararlanmanız sağlanır. Elektrik, su, doğalgaz, aidat, stopaj ödemezsiniz, ayrı olarak size her ay kestiğimiz hizmet faturasını gider olarak gösterebilirsiniz.

NETİCE OLARAK En kısa zamanda en az giderle operasyonel hale gelirsiniz. Karşılaştığınız her meselede arkanızdaki deneyimli ekibin verdiği güvenle hareket edersiniz.

sanal ofis ankara
sanal ofis ankara

Sanal Ofis Hizmeti

Fiziksel adres temini, profesyonel sekreterlik hizmeti, kargo takibi ve muhazafası, 0850-0312 sabit numara temini, toplantı salonu veya oda kullanımı. Ve daha bir çok hizmet.
sanal ofis ankara

Yasal Adres Hizmeti

Kargo ve postalarınızı ofis adresinizde personelimiz tarafınca teslim alınması ve siz teslim alana kadar 1 ay süre ile saklanması, Prestijli bir adres, 0312 ve 0850 Sabit numara tahsisi.

15 Yıllık Tecrübe

15 yıllık profesyonel sanal ofis, hazır ofis hizmetiç
  • Sanal Ofis Hizmeti
  • Hazır Ofis Hizmeti
  • Yasal Adres Hizmeti
  • Sekreterlik Hizmeti

Hazır Ofis Hizmeti

Sekreterya ve temizlik hizmetleri Misafir karşılama ve servis, Klimalı, ferah, modern odalar ve kullanıma hazır toplantı salonları (ana binamızdadır). Prestijli konum ve yasal adres .
sanal ofis ankara

Sekreterlik Hizmeti

Firmanıza telefon numarası tahsis edilir, Şirketinize gelen her telefonu karşılar, hiçbir mesajı atlamadan iletir ve aramaları dilediğiniz telefona bağlarız.