Sanal Ofis Hakkımızda

Home Sanal Ofis Hakkımızda

TEK BAŞINIZA yeni bir işe atılırken firma kurmak ve tam manasıyla ticari faaliyete başlamak vasati 2 ayınızı alır ve bu süreç oldukça masraflı ve zahmetlidir.
En küçük işletme için dahi aşağıdaki işlerin sırasıyla yapılması gerekir. Büro kiralama, büro gereçleri ve mobilyalarının temini, telefon bağlatmak, muhasebeci bulmak, resmi firma kuruluşu yapmak kartvizit ve tabela yaptırmak, internet sitesi yaptırmak, kurumsal e-posta adresi tedarik etmek, KOSGEB hibelerine ve benzeri teşviklere müracaat etmek, ürün yada hizmetleri tanıtan multimedyalar hazırlamak ve firmanızı tanınır hale getirmek..

Ayrı olarak 1,2 ay boşa kira vermiş olursunuz, tüm sene ödediğiniz stopaj, ödeme, elektrik su doğalgaz da cabası.. Birde sekreter işe aldıysanız aylık gideriniz 6000 TL civarında olur.

BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZDA resmi firma kurmak 1 gün sürer, web siteniz, sınırsız kurumsal e-postanız, kartvizit ve faturalarınız 3 gün içinde bitirir, ihtiyacınız olan büro aletleri ve toplantı odaları her vakit hazır ve hizmetinizdedir. Dilerseniz firmanıza bir telefon hattı 2 gün içerisinde tahsis edilir ve sekreterlerimiz tarafından cevap vererek gerektiğinde size yönlendirilir.

Dilerseniz size bir ön muhasebe programı ücretsiz olarak tahsis edilir, Faturalarınız sekreterimiz tarafından e-arşiv üzerinden e-fatura olarak kesilir. Müracaat etmelerimiz kontrolünde firma kurarken hibe ve teşviklerden yararlanmanız sağlanır. Elektrik, su, doğalgaz, aidat, stopaj ödemezsiniz, ayrı olarak size her ay kestiğimiz hizmet faturasını gider olarak gösterebilirsiniz.

NETİCE OLARAK En kısa zamanda en az giderle operasyonel hale gelirsiniz. Karşılaştığınız her meselede arkanızdaki deneyimli ekibin verdiği güvenle hareket edersiniz.

sanal ofis ankara