Hazır Ofis Hizmeti

Home Hazır Ofis Hizmeti

Hazır Ofis

Kolay Ofis 15 yıllık tecrübesiyle ofis ve ofis içi hizmetleri ihtiyaçlarınızı karşılayan çok şubeli kurumsal bir işletmedir. İşletmemiz son yıllarda devlette ve piyasada dijital erişim gelişmelerin hızlanmasıyla artan sanal ofis ihtiyacını karşılayabilmek için büyüme hızını artırmıştır.

Hazır Ofis Hizmeti 
Yeni nesil çalışma alanıdır. Hazır ofislerde kiraladığınız ofisinizde masanız, sandalyeniz, çay kahve makineniz, fotokopi, faks makineniz, internetiniz, telefon alt yapınız da dahil olmak üzere her şeyiniz hazırdır. Siz sadece bilgisayarınızı alıp aynı gün taşınabilirsiniz. Üstelik fiyat avantajı vardır ve sizi zorlayacak uzun vadeli sözleşmeler olmaz. Sözleşmeler her yıl yenilenir.

Hazır Ofisin Faydaları;
Sekretarya ve temizlik hizmetleri, misafir karşılama ve servis hizmetleri. Klimalı, ferah, modern odalar ve kullanıma hazır toplantı salonları (ana binamızdadır).

Prestijli konum ve yasal adres
Kargo, posta ve tebligat takibi
Kapalı otopark imkanı
İhtiyaç halinde 312 yada 850 ile başlayan akılda kalıcı faturasız ve size özel telefon numarası tahsisi
Sekreter maaşı, personel sigortası, kira stopajı, aidat, doğalgaz, elektrik ve su faturası masraflarını biz karşılıyoruz.
Oda fiyatları, seçeceğiniz odaya göre 2.000 TL ile 5000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

sanal ofis ankara
sanal ofis ankara

Sanal Ofis Hizmeti

Fiziksel adres temini, profesyonel sekreterlik hizmeti, kargo takibi ve muhazafası, 0850-0312 sabit numara temini, toplantı salonu veya oda kullanımı. Ve daha bir çok hizmet.
sanal ofis ankara

Yasal Adres Hizmeti

Kargo ve postalarınızı ofis adresinizde personelimiz tarafınca teslim alınması ve siz teslim alana kadar 1 ay süre ile saklanması, Prestijli bir adres, 0312 ve 0850 Sabit numara tahsisi.

15 Yıllık Tecrübe

15 yıllık profesyonel sanal ofis, hazır ofis hizmetiç

  • Sanal Ofis Hizmeti
  • Hazır Ofis Hizmeti
  • Yasal Adres Hizmeti
  • Sekreterlik Hizmeti


BİLGİ ALIN

Hazır Ofis Hizmeti

Sekreterya ve temizlik hizmetleri Misafir karşılama ve servis, Klimalı, ferah, modern odalar ve kullanıma hazır toplantı salonları (ana binamızdadır). Prestijli konum ve yasal adres .
sanal ofis ankara

Sekreterlik Hizmeti

Firmanıza telefon numarası tahsis edilir, Şirketinize gelen her telefonu karşılar, hiçbir mesajı atlamadan iletir ve aramaları dilediğiniz telefona bağlarız.